Lastehoius

Lastehoius on mõeldud lapsele raha kogumiseks, et
katta iseseisva elu alustamisega seotud kulutusi
või muid suuremaid väljaminekuid.
Ava hoius juba täna!

Kellele sobib lastehoius?

Lastehoius on mõeldud lapsele raha kogumiseks, et katta iseseisva elu alustamisega seotud kulutusi või muid suuremaid väljaminekuid, nagu näiteks välismaal õpingute eest tasumine, autokooli maksumus, auto ostmine, oma ettevõtte stardikapital, reis vms.

Lastehoiuse saab sõlmida lapse seaduslik esindaja kohe pärast lapse sünni registreerimist ja hoius lõpeb päev peale lapse 18. aastaseks saamist. Viimane võimalus lastehoiust teha on lapse 15. sünnipäeval.

Ava lastehoius juba täna

Lastehoiuse avamine on lihtne ja kiire. Kui oled Krediidipanga klient, siis logi internetipanka sisse ning täida lühike vorm. Kui oled uus klient, siis täida palun vorm "Hakkan kliendiks".

Avan hoiuse Hakkan kliendiks

Hoiuse intressid

Lastehoiuse intress on hoiutoodetest kõige kõrgem. Intressi arvestamine toimub igapäevaselt lastehoiuse kontol päeva lõpus olevalt jäägilt. Intressid kannab Krediidipank lastehoiuse kontole, mis omakorda suurendavad lastehoiuse kontole kogunevat summat.

Krediidipank kannab hoiuse avamisel omalt poolt lastehoiusele ühekordse lisaboonusena stardikapitaliks 50 eurot.
a
Hoius kuni 18. eluaastani
%
aastane intress
Pangapoolne lisaboonus
min
Hoiuse avamine internetipangas
Krediidipank hoius. Lastehoius.

Hoiustamine lastehoiusel

Kelleks saab suureks kasvades Sinu laps? Kas mõtled juba varakult tema plaanidele? Lastehoius on suurepärane hoiustamise viis, et lapse tulevik kindlustada.

Juurde- ja väljamaksete tegemine

Raha võivad igal ajal ja ükskõik mis summas kanda lastehoiusele nii vanemad, vanavanemad, laps ise kui ka kõik teised. Igal aastal tuleb lastehoiusele maksta vähemalt 72 eurot. Kui hoius on kehtinud vähemalt kolm aastat, on lapse 7-, 10- või 15-aastaseks saamisel võimalik tema sünnipäevakuu jooksul hoiusel olevat raha lepingut katkestamata välja võtta.

Avan hoiuse Hakkan kliendiks