Kogumishoius

Kogumishoius pakub mugavat võimalust koguda raha
kindla eesmärgi nimel (nt puhkusereis, jalgratas vms).
Ava hoius juba täna!

Kellele sobib kogumishoius?

Kogumishoius pakub mugavat võimalust koguda raha kindla eesmärgi nimel (nt puhkusereis, jalgratas vms). Kogumist saad alustada väiksest summast (10 eurot) ja edasi saad hoiusele kogu lepingu kehtivuse ajal teha juurdemakseid vastavalt oma soovile ning võimalustele.

Erandkorras kokkuleppel Krediidipangaga on võimalik kogumishoiuse lepingut ennetähtaegselt lõpetada. Sellisel juhul kaotate aga intressid.

Ava kogumishoius juba täna

Kogumishoiuse avamine on lihtne ja kiire. Kui oled Krediidipanga klient, siis logi internetipanka sisse ning täida lühike vorm. Kui oled uus klient, siis täida palun vorm "Hakkan kliendiks".

Avan hoiuse Hakkan kliendiks

Hoiuse intressid

Kogumishoiust saad sõlmida vaid eurodes tähtajaga 6-24 kuud. Intressid kannab Krediidipank Sinu poolt lepingus näidatud arvelduskontole kas kord kuus või lepingu lõppedes.

  EUR
6 kuud 0,20%
7-9 kuud 0,30%
10-12 kuud 0,40%
13-18 kuud 0,50%
19-24 kuud 0,60%
k
24-kuine tähtaeg
0.0.6%
Maksimaalne intress
Hoiuse miinimumsumma
min
Hoiuse avamine internetipangas
Krediidipank hoiused. Kogumishoius.

Hoiustamine kogumishoiusel

Kogumishoius annab Sulle suurepärase võimaluse raha koguda perioodiks kuni 24 kuud. Kui Sul on kuni 2-aastane eesmärk, ava kogumishoius juba täna.

Tähtajad ja intressid

Intressimäärad igakuise intressimaksega on väiksemad 0,05% võrra, seejuures intressimäär negatiivseks ei muutu (on minimaalselt 0%). Kogumishoiust saad sõlmida vaid eurodes tähtajaga 6-24 kuud.

Ennetähtaegne lepingu lõpetamine

Erandkorras kokkuleppel Krediidipangaga on võimalik kogumishoiuse lepingut ennetähtaegselt lõpetada. Sellisel juhul kaotad aga intressid.

Avan hoiuse Hakkan kliendiks