Kasutushoius

Kasutushoius on paindlik võimalus vaba raha hoiustamiseks,
et Sul oleks ettenägematute kulutuste tekkimisel tagavara.
Ava hoius juba täna!

Kellele sobib kasutushoius?

Nagu nimigi ütleb, siis saad erinevalt teistest hoiustest kasutushoiusel olevat raha igal ajal kas kogu summas või osaliselt kasutada. Samuti võid kasutushoiusele igal ajal ükskõik mis summas raha juurde panna. Kasutushoiust saad sõlmida vaid eurodes.

Ava kasutushoius juba täna

Kasutushoiuse avamine on lihtne ja kiire. Kui oled Krediidipanga klient, siis logi internetipanka sisse ning täida lühike vorm. Kui oled uus klient, siis täida palun vorm "Hakkan kliendiks".

Avan hoiuse Hakkan kliendiks

Hoiuse intressid

Krediidipank maksab intressi kasutushoiuse konto päevajäägilt, kogu päevajäägi ulatuses 0,02% aasta baasil. Kuu jooksul arvestatud intresse summas alla 0,05 euro välja ei maksta.
Kasuta hoiusel olevat raha igal ajal
Hoiusele saad raha alati juurde panna
Intressi makstakse hoiuse konto päevajäägilt
Kasutushoiusega oled ootamatusteks valmis
Krediidipank hoius. Kasutushoius.

Hoiustamine kasutushoiusel

Kas oled ootamatuteks kulutusteks valmis? Kasutushoiusega saad olla kindel, et tuled toime ka planeerimata kulutuste tekkimisel.

Intressid

Kasutushoiuse intress on kõrgem kui arvelduskontol olevale rahale makstav intress, kuid madalam kui tähtajalise hoiuse intress. Intressi arvestatakse igapäevaselt kasutushoiuse kontol päeva lõpus olevalt jäägilt. Intressid kannab Krediidipank kord kuus Sinu arvelduskontole või kasutushoiuse kontole.

Ennetähtaegne lepingu lõpetamine

Erandkorras kokkuleppel Krediidipangaga on võimalik tähtajalise hoiuse lepingut ennetähtaegselt lõpetada. Sellisel juhul kaotad aga intressid.

Avan hoiuse Hakkan kliendiks